LIVE GAMES » FOOTBALL
Friday 21 September
10:30 Dalian Shide 2 - 0 Shenzhen Ruby
10:30 Guangzhou Evergrande 2 - 1 Henan Jianye
10:30 Gwangju FC 1 - 2 Jeonbuk FC
11:00 Pohang Steelers 2 - 1 FC Seoul
11:00 Jeju United 3 - 0 Seongnam Ilhwa
11:15 Dukla Praha 3 - 2 Usti nad Labem
11:30 PSMS 3 - 2 Persela
11:30 Zenit St. Petersburg U21 1 - 1 Rubin Kazan U21
12:00 Arsenal Tula U21 2 - 1 Rubin Kazan U21
12:00 Dinamo Moskva U21 6 - 0 Anzhi Makhachkala U21
12:00 Okzhetpes 1 - 0 Irtysh
12:00 Dinamo Moskva U21 3 - 0 Sochi U21
12:30 Home United 3 - 2 Geylang International
12:30 Concordia Chiajna 1 - 1 Arges
12:45 Eger 2 - 4 MOL Vidi
13:00 Suwon S.B 1 - 1 Sangju Sangmu
13:00 Paide 4 - 0 Tulevik
13:00 Nоmme Kalju FC 6 - 0 Tallinna Kalev
13:00 FC Honka Espoo 3 - 1 HJK Helsinki
13:00 Da Nang 1 - 0 FLC Thanh Hoa
13:00 Riteriai 1 - 1 Zalgiris
13:00 UD Oliveirense 0 - 0 FC Porto II
13:00 Orenburg U21 1 - 2 Lokomotiv Moskva U21
13:00 Shenzhen Ruby 1 - 2 Shandong Luneng
13:00 Pohang Steelers 1 - 2 Ulsan Hyundai
13:00 Germany 5 - 0 Armenia
13:00 Italy 0 - 2 Estonia
13:00 Urawa Reds 1 - 1 Cerezo Osaka
13:00 Sanfrecce Hiroshima 3 - 2 Fukuoka
13:00 Turkey 4 - 4 Luxembourg
13:00 Chao Pak Kei 0 - 1 Taichung Futuro
13:30 Shimizu 1 - 2 Gamba Osaka
14:00 FC Rostov U21 4 - 0 FC Ufa U21
14:00 Akhmat Grozny 1 - 1 Krylya Sovetov
14:00 Umraniyespor 1 - 1 Boluspor
14:00 Stuttgart 2 - 0 Greuther F?rth
14:00 1. FC Nurnberg 1 - 1 Karlsruher SC
14:00 Sandhausen 1 - 1 Bochum
14:00 Wehen Wiesbaden 2 - 5 Arminia Bielefeld
14:00 German 2 Bundesliga Simulcast
14:00 Villarreal CF 2 - 0 Real Valladolid
14:00 Sukhothai 2 - 3 Muang Thong United
14:00 Lviv 0 - 1 Olimpik Donetsk
14:00 FK Jelgava 1 - 1 Rigas FS
14:00 Brondby Women 7 - 1 Kolding Women
14:00 Farum Women 3 - 0 BSF Women
14:00 Odense BK Women 5 - 8 Fortuna Hjoring Women
14:00 Kolos Kovalivka U21 0 - 1 Oleksandria U21
14:30 Leicester City 2 - 1 Tottenham Hotspur
14:30 Leeds United 1 - 1 Derby County
14:30 Falkenbergs FF 1 - 0 Ostersunds
14:30 Varberg 5 - 0 Syrianska FC
14:35 Shandong Luneng 2 - 2 Shanghai Shenhua
14:35 Hebei CFFC 2 - 1 Tianjin Teda
14:35 Shanghai Shenhua 0 - 0 Jiangsu Sainty
15:00 Kolkheti-1913 1 - 0 Lokomotivi Tb
15:00 Kasimpasa 3 - 0 Antalyaspor
15:00 KPV 4 - 1 RoPS Rovaniemi
15:00 Sanna Khanh Hoa 3 - 0 Nam Dinh
15:00 FC Yerevan 0 - 1 Urartu
15:00 Shirak 1 - 0 Ararat-Armenia
15:00 Alashkert 2 - 0 Gandzasar
15:00 Chikhura 0 - 2 Dynamo Tb
15:00 Suphanburi 3 - 0 Ratchaburi
15:00 Chemnitzer FC 3 - 2 Carl Zeiss Jena
15:00 Kaiserslautern 1 - 1 Magdeburg
15:00 Duisburg 2 - 1 Munchen 1860
15:00 Unterhaching 2 - 0 Sonnenhof
15:00 Hallescher FC 2 - 2 Munster
15:00 Viktoria Koln 0 - 0 Braunschweig
15:00 Kauno Zalgiris 0 - 2 Suduva
15:00 Voluntari 1 - 2 Academica Clinceni
15:00 FK Spartaks Jurmala 4 - 2 FK Liepаja
15:00 Kaisar 0 - 1 Kairat
15:00 Taraz 2 - 2 Atyrau
15:00 Cherkashchyna-Akademiya 1 - 2 Hirnyk-Sport
15:00 Nizhny Novgorod 1 - 1 Avangard Kursk
15:00 Guangzhou Evergrande 2 - 1 Dalian Shide
15:00 Georgia 1 - 3 Denmark
15:00 Austria 2 - 0 Lithuania
15:00 Czech Republic 3 - 0 Andorra
15:30 Liefering 2 - 2 Wacker Innsbruck
15:45 Rodopa Smolyan 0 - 4 Lokomotiv Plovdiv
16:00 Mazembe 1 - 1 Primeiro de Agosto
16:00 Balkany Zorya 1 - 1 Sumy
16:00 Levadia Tallinn 1 - 0 Trans Narva
16:00 Caen 0 - 2 Lens
16:00 Udinese Calcio 0 - 1 Brescia
16:00 Slutsk 1 - 2 Torpedo Zhodino
16:00 Codru Lozova 0 - 1 Dinamo-Auto
16:00 Bangkok United 1 - 1 Chiangrai United
16:00 Benevento 1 - 0 Nuova Cosenza
16:00 Cremonese 2 - 1 Crotone
16:00 Empoli 1 - 0 Cittadella
16:00 Juve Stabia 1 - 5 Ascoli
16:00 Livorno 2 - 1 Pordenone
16:00 Pescara 1 - 1 Virtus Entella
16:00 Spezia 2 - 2 Perugia
16:00 Thy-ThistedQ Women 2 - 2 AGF Aarhus Women
16:00 Spartak Moskva II 0 - 3 Neftekhimik
16:00 Kremen 2 - 4 Chornomorets
16:00 Metallurg Bekabad 1 - 2 Pakhtakor
16:00 Sogdiana Jizzakh 0 - 0 Navbahor Namangan
16:00 LKS Lodz 1 - 4 Arka Gdynia
16:00 Burundi 0 - 3 Uganda
16:00 ENPPI 1 - 0 Ismaily SC
16:00 Baia Mare 3 - 1 Politehnica Iasi
16:00 Pharco 0 - 2 Future
16:30 El Daklyeh 3 - 0 Al-Ittihad Al-Sakandary
16:30 Al Nasr 0 - 3 Al Ain
16:30 Altay 0 - 0 Keciorengucu
16:30 Osmanlispor 2 - 1 Altinordu
16:30 Kongsvinger 1 - 2 Ullensaker / Kisa
16:30 Bayern Munchen 4 - 0 1. FC Koln
16:30 Bayer 04 Leverkusen 2 - 0 Union Berlin
16:30 Hertha BSC 2 - 1 SC Paderborn
16:30 Freiburg 1 - 1 Augsburg
16:30 German Bundesliga Simulcast
16:30 Sumqayit 1 - 0 Sabah
16:30 Balkany Zorya 2 - 0 Prykarpattia
16:30 2000 Sarajevo (W) 0 - 7 Zurich (W)
16:40 Al Dhafra 0 - 2 Al Ittihad Kalba
16:45 Umm-Salal - Al Ahli
16:50 Al Rayyan 2 - 0 Al-Khor
17:00 Burnley 2 - 0 Norwich City
17:00 Everton 0 - 2 Sheffield United
17:00 Manchester City 8 - 0 Watford
17:00 Cardiff City 1 - 0 Middlesbrough
17:00 Levante 0 - 0 SD Eibar
17:00 Cadiz 0 - 0 Deportivo
17:00 Livingston 0 - 1 Aberdeen
17:00 Motherwell 1 - 2 Ross County
17:00 Saint Mirren 0 - 0 Hamilton Academical
17:00 WIT Georgia 0 - 2 Dila
17:00 IFK Norrkoping 3 - 0 ?rebro
17:00 Kalmar 1 - 1 H?cken
17:00 Jonkopings Sodra 0 - 2 Norrby
17:00 Dalkurd 2 - 1 ?ster
17:00 Skenderbeu 1 - 0 Teuta
17:00 Partizani Tirana 1 - 1 Bylis
17:00 Zorya Luhansk 0 - 0 Mariupol
17:00 Rukh Vynnyky 0 - 1 Obolon-Brovar
17:00 Botafogo 1 - 2 Sаo Paulo
17:00 Guarani 1 - 0 Parana Curitiba
17:00 Mordovia Saransk 1 - 0 Tekstilshchik
17:00 Torpedo Moskva 2 - 1 Tom Tomsk
17:00 Chayka 1 - 1 Krasnodar II
17:00 Fatih Karagumruk 0 - 0 Antalyaspor
17:00 Caykur Rizespor 1 - 2 Altay
17:00 Mykolaiv 0 - 3 Rukh Lvov
17:00 Azerbaidjan 0 - 1 Bulgaria
17:00 Belgium - Albania
17:15 Machine Sazi 1 - 0 Pars Jam Bushehr
17:15 Niki Volos 1 - 0 OFI
17:15 Orenburg 0 - 0 Fakel
17:30 Etar 1 - 1 Beroe
17:30 Kayserispor 1 - 1 Denizlispor
17:30 Botev Vratsa 0 - 0 Dunav 2010
17:30 Slaven Koprivnica 2 - 0 Gorica
17:30 Sepsi 3 - 0 Hermannstadt
17:30 Slov?cko 1 - 1 Teplice
17:30 Opava 1 - 1 Slovan Liberec
17:30 Pribram 0 - 2 Karvina
17:30 Radnik Surdulica - TSC
17:30 Kerala Blasters 2 - 1 Bengaluru
17:30 Novi Beograd 1 - 0 Radnicki 1923
17:45 PFK Lokomotiv Gorna Oryahovica 1 - 2 OFK Pirin
17:55 Al-Sailiya 4 - 2 Al Ahli
18:00 Sepahan 3 - 1 Foolad
18:00 Sanat Naft 1 - 2 Paykan
18:00 Sepsi 1 - 1 Voluntari
18:00 Dunajska Streda 0 - 1 Ruzomberok
18:00 Maccabi Netanya 2 - 2 Hapoel Kfar Saba
18:00 Mattersburg 3 - 3 SK Sturm Graz
18:00 Admira 1 - 1 Sankt Poelten
18:00 Swarovski Tirol 0 - 2 SK Rapid Wien
18:00 Austrian Bundesliga Simulcast
18:00 Villarreal II 0 - 1 FC Barcelona II
18:00 HIFK 2 - 0 SJK Seinаjoki
18:00 Neman Grodno 1 - 0 Dnyapro
18:00 Stade Lausanne Ouchy 3 - 0 Chiasso
18:00 Mouloudia Oujda 2 - 1 FUS Rabat
18:00 Armavir 0 - 0 Luch-Energiya Vladivostok
18:00 Baltika Kaliningrad 2 - 1 Rotor Volgograd
18:00 Fakel 0 - 3 Khimki
18:00 Chertanovo 0 - 1 Shinnik Yaroslavl
18:00 Persepolis 0 - 1 Al Duhail
18:00 Al Sadd 1 - 1 Al Nassr
18:00 Grorud 0 - 2 Ranheim
18:00 KFUM 1 - 2 Strommen
18:00 Asane 3 - 1 Oygarden
18:00 Belarus 1 - 1 Slovakia
18:00 Ireland 6 - 0 Gibraltar
18:00 Wales 0 - 0 Hungary
18:00 Dhamk 1 - 1 Al Hilal
18:00 Al Ittifaq 4 - 3 Al-Tai
18:00 Al Taawon 2 - 1 Al Raed
18:15 Al Ittifaq 3 - 0 Al Feiha
18:15 Al Ittifaq 0 - 1 Al Faisaly
18:30 HJK Helsinki 3 - 0 RoPS Rovaniemi
18:30 SJK Seinаjoki 0 - 0 FC Lahti
18:30 El Gounah 0 - 1 Ismaily SC
18:30 Olympique de Marseille 1 - 1 Montpellier
18:30 Lechia Gdansk 2 - 0 Korona Kielce
18:30 Smouha SC 2 - 0 Al Masry
18:30 El Geish 1 - 0 Wadi Degla FC
18:30 Jagiellonia Bia?ystok 1 - 3 Lechia Gdansk
18:30 KuPS (W) 0 - 1 St Poelten (W)
18:35 Al Faisaly 2 - 0 Ohod
18:45 Sabail 1 - 1 Gabala
18:45 Etar 0 - 0 Botev Plovdiv
18:45 Petrolul Ploiesti 0 - 1 CS Universitatea Craiova
18:45 Helsingor 0 - 3 Odense BK
19:00 Mykolaiv 3 - 1 Zirka
19:00 El Entag El Harby 1 - 2 Misr El-Maqasha
19:00 Etoile Sahel 0 - 1 Esperance
19:00 Dnepr Mogilev 0 - 1 Smolevichy-STI
19:00 Cukaricki 3 - 1 Spartak Subotica
19:00 Altinordu 0 - 1 Adana Demirspor
19:00 Osmanlispor 0 - 2 Denizlispor
19:00 Slaven Koprivnica 1 - 1 Rudes
19:00 Zlin 1 - 2 Ban?k Ostrava
19:00 Pogon Szczecin 2 - 1 Wisla Krak?w
19:00 Zenit St. Petersburg 5 - 0 Rubin Kazan
19:00 Tambov 2 - 1 FC Rostov
19:00 Sektzia Nes Tziona 0 - 1 Bnei Yehuda
19:00 Adana Demirspor 4 - 1 Bursaspor
19:00 Juventus 2 - 1 Hellas Verona
19:00 SK Brann 0 - 0 Haugesund
19:00 Aluminij 3 - 0 Tabor Sezana
19:00 Al-Wakrah 2 - 4 Al Duhail
19:00 Zaragoza 0 - 0 Lugo
19:00 IFK G?teborg 2 - 1 Sirius
19:00 Winterthur 0 - 3 Wil
19:00 Speranta Nisporeni - Sheriff
19:00 Chrobry Glogow 3 - 2 Odra Opole
19:00 Chievo 2 - 2 Pisa
19:00 Sporting Charleroi 0 - 3 Sint-Truiden
19:00 Metalist 1925 2 - 0 Volyn
19:00 Napredak Krusevac 1 - 3 Backa-Topola
19:00 Ashdod 1 - 0 Maccabi Petah Tikva
19:00 Mlad? Boleslav 2 - 0 Jablonec
19:00 Sport Boys 0 - 1 Carlos Stein
19:00 Lillestrom 2 - 0 Kongsvinger
19:00 Sogndal 3 - 2 Stjordals-Blink
19:00 Ullensaker / Kisa 1 - 4 Raufoss
19:00 Dinamo Moskva 1 - 0 Akhmat Grozny
19:00 Piast Gliwice 0 - 1 Jagiellonia Bia?ystok
19:00 Metalist Kharkiv 2 - 1 Desna
19:00 Cienciano 2 - 2 UTC Cajamarca
19:00 Alessandria 1 - 3 Ascoli
19:00 Benevento 4 - 1 Cittadella
19:00 Rosenborg (W) 0 - 3 Real Madrid (W)
19:00 Zhytlobud 2 (W) 1 - 1 Vllaznia (W)
19:00 Brann (W) 1 - 1 Rosengard (W)
19:00 England 2 - 0 Montenegro
19:00 Bosnia 0 - 2 Poland
19:00 Pyramids 2 - 2 El Zamalek
19:00 Al-Ittihad Al-Sakandary 1 - 0 Cleopatra
19:15 Al Fujairah 2 - 1 Ajman
19:15 Al Wahda Abu Dhabi 4 - 1 Al Wasl
19:15 Estudiantes La Plata 1 - 0 Patronato
19:20 Fylde 3 - 1 Eastleigh
19:30 Ingolstadt 0 - 1 St. Pauli
19:30 Sandhausen 0 - 2 Kоln
19:30 German 2 Bundesliga Simulcast
19:30 Newcastle United 0 - 0 Brighton & Hove
19:30 Atletico de Madrid 0 - 0 Celta de Vigo
19:30 Sparta Rotterdam 4 - 0 RKC Waalwijk
19:30 Asteras Tripolis 2 - 1 Atromitos
19:30 Werder Bremen 0 - 3 RB Leipzig
19:30 Senegal - Guinea
19:30 Al Kuweit - Al Salt
19:30 Al-Arabi 1 - 0 Al-Sailiya
19:30 Al Shamal - Qatar SC
19:30 Bologna 2 - 2 Genoa
19:30 Vojvodina 2 - 1 Kolubara
19:30 Radnicki Nis 0 - 0 Metalac GM
19:30 Switzerland 0 - 2 Greece
19:30 Sparta Prague (W) 1 - 2 Roma (W)
19:45 Jong AZ 7 - 3 De Graafschap
19:45 Fortuna Sittard 0 - 5 AFC Ajax
19:45 Europa League, Simulcast
19:45 Qarabag 1 - 0 Molde
19:45 Bayer Leverkusen 4 - 0 Haecken
19:45 Panathinaikos 2 - 0 Villarreal
19:45 Rennes 3 - 0 Maccabi Haifa
19:45 Servette 0 - 2 Slavia Prague
19:45 Sheriff 1 - 2 Roma
19:45 Юнион Синт Гилис 1 - 1 Toulouse
19:45 LASK 1 - 3 Liverpool
19:45 HJK - PAOK
19:45 Eintracht - Aberdeen
19:45 Ferencvaros - Cukaricki
19:45 Legia Warsaw - Aston Villa
19:45 Ludogorets - Spartak Trnava
19:45 Genk - Fiorentina
19:45 Zrinjski - AZ
19:45 Fenerbahce - Nordsjaelland
20:00 Levski Sofia 4 - 1 Vitosha Bistritsa
20:00 Vejle 1 - 0 Esbjerg
20:00 BB Erzurumspor 0 - 1 Ankaragucu
20:00 Bursaspor 0 - 0 Istanbul BB
20:00 Zalgiris 1 - 0 Suduva
20:00 Brommapojkarna 1 - 3 GIF Sundsvall
20:00 Munster 3 - 0 Energie Cottbus
20:00 Sered 0 - 0 Zlate Moravce
20:00 Zilina 2 - 1 Pohronie
20:00 Nitra 0 - 2 Zemplin Michalovce
20:00 Nouadhibou - El Jaish
20:00 Fenerbahce 2 - 1 Ankaragucu
20:00 Slavia Sofia 0 - 2 Levski Sofia
20:00 Varazdin 1 - 0 Dinamo Zagreb
20:00 Ceske Budejovice 0 - 3 Viktoria Plzen
20:00 Xamax 1 - 3 Sion
20:00 St. Gallen 3 - 1 Servette
20:00 Aarau 3 - 1 FC Schaffhausen
20:00 Panetolikos 0 - 1 AEK Athens
20:00 Belenenses 0 - 2 Rio Ave
20:00 Deac 0 - 0 Csakvari
20:00 Kukesi - Tirana
20:00 Mauritania - Mali
20:00 Aalborg BK 1 - 0 Horsens
20:00 Fenerbahce 0 - 0 Hatayspor
20:00 Sirius 2 - 1 Falkenbergs FF
20:00 Elfsborg 1 - 1 H?cken
20:00 Mjallby AIF 1 - 0 ?rebro
20:00 Varberg 1 - 3 Helsingborgs
20:00 Aston Villa 1 - 0 Sheffield United
20:00 Besiktas 3 - 3 Adana Demirspor
20:00 Yeni Malatyaspor 0 - 1 Sivasspor
20:00 Helsingborg - Jonkopings Sodra
20:00 Latvia - Romania
20:00 Valur (W) - Slavia Prague (W)
20:00 Hermannstadt - FCSB
20:05 Al Kharitiyath 1 - 2 Umm-Salal
20:10 Ried 1 - 2 Austria Wien II
20:10 Kapfenberger SV 0 - 2 Blau-Weiss Linz
20:10 Wacker Innsbruck II 0 - 1 Floridsdorfer AC
20:10 Amstetten 1 - 2 Horn
20:10 Austria Klagenfurt 1 - 1 Wiener Neustadt
20:10 Vorwarts Steyr 0 - 2 Wattens
20:20 Al Fateh - Al Ahli
20:20 Al Ittihad 1 - 3 Al Hilal
20:30 Ironi Kiryat Shmona 0 - 2 Beitar Jerusalem
20:30 Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Maccabi Haifa
20:30 Astra Giurgiu 3 - 2 Dinamo Bucuresti
20:30 Arda 2 - 1 Slavia Sofia
20:30 Getafe CF 1 - 2 Atletico de Madrid
20:30 Northern Ireland - Slovenia
20:30 Nertherlands - Moldova
20:35 Al Ahli - Al Hazm
20:45 Partizani Tirana - Flamurtari
20:45 Willem II 1 - 0 VVV Venlo
20:45 FC Groningen 2 - 0 Zwolle
20:45 Shakhtyor Soligorsk 4 - 0 Vitebsk
21:00 Politehnica Iasi - Dinamo Bucuresti
21:00 Heracles Almelo 4 - 0 De Graafschap
21:00 Gazеlec Ajaccio 0 - 1 Nancy
21:00 Auxerre 0 - 0 AC Ajaccio
21:00 Chаteauroux 2 - 0 Beziers
21:00 Grenoble Foot 38 1 - 2 Brest
21:00 Le Havre 1 - 1 Troyes
21:00 Lorient 0 - 0 Clermont
21:00 Sochaux 0 - 1 Orlеans
21:00 Valenciennes 4 - 1 Red Star
21:00 French Ligue 2 Simulcast
21:00 Lausanne Sports 1 - 1 Aarau
21:00 Pyramids 4 - 0 ENPPI
21:00 Rayo Vallecano 1 - 1 Almeria
21:00 Reims 0 - 0 Monaco
21:00 Metz 1 - 2 Amiens
21:00 FC Girondins de Bordeaux 2 - 2 Brest
21:00 Nimes 1 - 0 Toulouse FC
21:00 OGC Nice 2 - 1 Dijon
21:00 French Ligue 1 Simulcast
21:00 Antwerp 3 - 1 Cercle Brugge KSV
21:00 Waasland-Beveren 1 - 1 Mouscron
21:00 Floridsdorfer AC 0 - 3 Dornbirn
21:00 Slask Wroclaw 4 - 4 Zag??bie ?ubin
21:00 Shamrock Rovers 6 - 1 Waterford
21:00 Sandnes Ulf 0 - 3 Tromso
21:00 Pyramids - El Hodood
21:00 Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti
21:00 Beitar Jerusalem 0 - 0 Hapoel Kfar Saba
21:00 Sepahan 0 - 0 Al Ain
21:00 Al Taawon - Al Sharjah
21:00 AC Ajaccio 0 - 0 Niort
21:00 Amiens 2 - 2 Pau
21:00 Auxerre 1 - 0 Rodez
21:00 Caen 0 - 1 Dijon
21:00 Dunkerque 0 - 2 Toulouse
21:00 Grenoble Foot 38 4 - 1 Nancy
21:00 Guingamp 1 - 2 Sochaux
21:00 Le Havre 1 - 0 Quevilly
21:00 Paris 2 - 0 Nimes
21:00 Valenciennes 2 - 1 Bastia
21:00 Al Shabab - Al Hazm
21:00 Al Ittihad - Al Fateh
21:00 Sport Huancayo 0 - 0 Deportivo Garcilaso
21:15 Union Comercio 5 - 2 Academia Cantolao
21:15 Tunisia 1 - 0 Libya
21:15 Rapide Oued Zem - Hassania Agadir
21:25 Vorwarts Steyr 1 - 3 SV Ried
21:30 Zulte Waregem 0 - 2 Kortrijk
21:30 US Sassuolo 3 - 1 Empoli
21:30 Stuttgart 0 - 0 Fortuna Dusseldorf
21:30 Arka Gdynia 1 - 0 Lech Pozna?
21:30 Albacete 1 - 0 Malaga
21:30 KRC Genk 3 - 1 Oostende
21:30 Defensa y Justicia 0 - 1 Huracan
21:30 Bochum 2 - 2 St. Pauli
21:30 Mioveni 0 - 0 Rapid Bucuresti
21:30 FC Zurich 2 - 2 Servette
21:30 Crotone 0 - 3 Lecce
21:30 Pisa 2 - 1 Monza
21:30 Pordenone 1 - 1 Reggina
21:30 SPAL 3 - 2 Vicenza
21:30 Nuova Cosenza 2 - 0 Como
21:30 PSG (W) - Haecken (W)
21:30 Rentistas - Progreso
21:45 Bray Wanderers 0 - 2 Limerick
21:45 Cork City 0 - 1 Dundalk
21:45 Waterford 1 - 0 Sligo Rovers
21:45 Newry City AFC 1 - 1 Warrenpoint Town
21:45 Wigan Athletic 1 - 0 Bristol City
21:45 Monaco 1 - 1 Nimes
21:45 AC Milan 0 - 2 Internazionale Milano
21:45 BV Vitesse 4 - 2 Fortuna Sittard
21:45 Cercle Brugge KSV 3 - 0 Sint-Truiden
21:45 Portimonense 1 - 1 Pacos de Ferreira
21:45 AC Milan 2 - 0 Bologna
21:45 Auxerre 2 - 1 Troyes
21:45 League Cup, Simulcast
21:45 QPR 2 - 2 Everton
21:45 Preston North End 4 - 1 Cheltenham Town
21:45 Fulham 0 - 0 Leeds United
21:45 Brentford 7 - 0 Oldham Athletic
21:45 Watford 1 - 3 Stoke City
21:45 Portsmouth 2 - 2 Plymouth Argyle
21:45 Wigan Athletic 0 - 2 Sunderland
21:45 Norwich City 0 - 3 Liverpool
21:45 Burnley 4 - 1 Rochdale
21:45 Sheffield United 2 - 2 Southampton
21:45 Manchester City 6 - 1 Wycombe
21:45 Atalanta 2 - 1 US Sassuolo
21:45 Fiorentina 1 - 3 Internazionale Milano
21:45 Scotland - Ukraine
22:00 Huesca 0 - 1 Real Sociedad
22:00 Inverurie Loco Works 3 - 4 Fraserburgh
22:00 Benevento 4 - 0 Salernitana
22:00 WAC Casablanca 0 - 0 ES Setif
22:00 Granada 2 - 0 FC Barcelona
22:00 Always Ready 2 - 2 The Strongest
22:00 Pasto 1 - 2 Nacional
22:00 Jong Utrecht 0 - 2 Breda
22:00 Guarani 2 - 0 Remo
22:00 RKC Waalwijk 1 - 2 Willem II
22:00 Cortulua - Cali
22:00 Rangers - Real Betis
22:00 West Ham 3 - 1 Backa Topola
22:00 Olympiacos - Freiburg
22:00 Wydad Casablanca 1 - 0 CR Salmi
22:00 Slovan Bratislava 2 - 1 KI Klaksvik
22:00 Viktoria Plzen - Balkani
22:00 Maccabi T-A 3 - 2 Breidablik
22:00 Zoria 1 - 1 Gent
22:00 Lugano - Bodoe/Glimt
22:00 Dinamo Zagreb 5 - 1 Astana
22:00 Brugge - Besiktas
22:00 Ajax - Marseille
22:00 Brighton - AEK
22:00 Atalanta - Rakow
22:00 Sturm Graz - Sporting Lisbon
22:00 Sparta Prague 3 - 2 Aris Limassol
22:15 Wolverhampton 1 - 3 Manchester City
22:15 Covilha 0 - 2 Vitoria Guimaraes
22:30 Boavista 1 - 2 Chaves
22:30 Atlanta United 3 - 1 San Jose Earthquakes
22:30 Moreirense 1 - 2 Benfica
22:30 Bragantino 4 - 1 Londrina
22:45 Algeria 0 - 0 Morocco
23:00 Cruzeiro 1 - 2 Flamengo
23:00 Athletic Bilbao 1 - 2 Rayo Vallecano
23:00 Levante 0 - 2 Celta de Vigo
23:00 Belgrano - Atletico Platense
23:15 America Quito 1 - 2 Emelec
23:20 Cusco - Atletico Grau
23:30 Union Comercio - Alianza Lima
23:30 Deportivo Santani 1 - 0 Libertad
23:30 Alianza Lima 1 - 1 Uni Cezar Vallejo
23:30 FUS Rabat 5 - 2 Olympic Safi
23:30 Ayacucho 0 - 1 Alianza Atl?tico
23:45 San Lorenzo 0 - 2 Boca Juniors
00:00 Vancouver Whitecaps 1 - 1 Columbus Crew
00:00 Patriotas 1 - 0 Huila
00:00 Pereira - Union Magdalena
00:05 La Equidad - Pasto
00:30 Union Santa Fe - Godoy Cruz
00:45 General Diaz - Sol de America
01:00 San Lorenzo - Patronato
01:00 Cuiaba 2 - 0 Oeste
01:00 Coritiba 0 - 2 CRB
01:00 Real San Luis 2 - 3 Santos Laguna
01:00 Necaxa 2 - 4 Leоn
01:00 Monterrey 3 - 2 Puebla
01:00 Medell?n 1 - 2 Millonarios
01:00 Corinthians 2 - 1 Bahia
01:00 Avai 1 - 0 Goias
01:00 Sampaio Correa 2 - 2 Brusque
01:00 Gremio Brazil 0 - 1 Regatas
01:00 Vasco da Gama 5 - 1 Coritiba
01:15 Goias - Ponte Preta
01:15 9 de Octubre - Independiente JT
01:15 Argentinos Juniors - Talleres Cordoba
01:30 Macar? 1 - 1 Delfin
01:30 Atletico-PR 2 - 1 Internacional
01:45 Sport Boys 4 - 0 UTC Cajamarca
01:45 Tolima - Envigado
02:00 Deportes Temuco - Huachipato
02:00 Guarani 1 - 1 Olimpia
02:00 Aguilas Doradas 1 - 2 Once Caldas
02:00 Atletico Tucuman 0 - 1 Independiente
02:00 Nacional Asuncion 1 - 2 River Plate Asuncion
02:00 Rampla Juniors - Nacional M
02:10 Am?rica - Tolima
02:10 Atl. Bucaramanga - Pasto
02:30 Sao Bento - Boa
02:30 CRB - Coritiba
02:30 Cincinnati 0 - 0 Chicago Fire
02:30 New England Revolution 0 - 0 Real Salt Lake
02:30 Blooming 1 - 0 San Jose
02:50 Sportivo Luqueno - Guarani
03:00 Col?n Santa Fe - Godoy Cruz
03:00 Monarcas 0 - 0 Pumas UNAM
03:00 Pachuca 4 - 1 Tijuana
03:00 Santos 0 - 3 Grеmio
03:00 AEW DYNAMITE
03:00 River Plate - Atletico Tucuman
03:15 El Nacional - Macar?
03:30 Fortaleza - Vila Nova
03:30 Houston Dynamo - Orlando City
03:30 Kansas City Wizards - Colorado Rapids
03:30 Palmeiras 0 - 0 Atletico-MG
03:30 Vila Nova 0 - 0 Confianca
03:30 Nautico 1 - 2 Londrina
03:30 Alianza Lima - Melgar
03:30 Grеmio - Palmeiras
04:00 Sport Huancayo 1 - 1 UTC Cajamarca
04:00 Chic? - Patriotas
04:00 Sport Huancayo - Universitario
04:00 Am?rica - Atl. Bucaramanga
04:00 Uni Cezar Vallejo - Sporting Cristal
04:15 Junior - Millonarios
04:20 Millonarios 2 - 1 Huila
05:00 Puebla - CF Am?rica
05:00 CF Am?rica - Quer?taro
05:00 Leоn 2 - 0 Pumas UNAM
05:00 Juarez 1 - 0 Real San Luis
05:30 LA Galaxy - CF Montreal
05:30 Los Angeles FC - Toronto FC
15:00 North Macedonia - Scotland
15:00 Denmark - Poland
19:45 Ajax - Chelsea
20:30 Al-Khor - Al Duhail
21:45 Bradford City - Notts County
HIGHLIGHTS
« September 2024 » | Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Ad: livescore.in
CHAT
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SCORE!
PICS
Partner: Soccer Predictions