ПСЖ не се справи с Андерлехт, Олимпиакос с победа (видео)
ПСЖ не успя да победи Андерлехт у дома и двата тима завършиха наравно - 1:1 на "Парк де Пренс" в среща от Група "С" на Шампионската лига. Така белгийците взеха частичен реванш за разгромната загуба с 0:5 при домакинството си на същия опонент.
Гостите поведоха в резултата след гол на Де Зеув в 68-ата минута. Кийстан пусна добър пас към своя съотборник и Де Зеув със силен удар матира противниковия вратар. Две минути след това Ибрахимович оформи крайния резултат. Шведът бе изведен в наказателното поле и потърси близкия ъгъл, но нацели страничната греда, а топката отново се върна в него и Ибра този път не сгреши - 1:1.
Белгийците доиграха мача с човек по-малко, тъй като в 82-ата минута след втори жълт картон бе изгонен от игра Кийстан. Парижани са лидери в класирането с актив от 10 точки. Андерлехт пък е на последното място с точка.
В другата среща от тази група Олимпиакос надви с 1:0 у дома Бенфика. Попадението реализира Константинос Манолас в 13-ата минута. Той заби топката в мрежата с глава, а "орлите" от Лисабон така и не успяха да върнат гола. Поражението ги оставя на трето място в Група "С" с 4 точки. Олимпиакос събра 7 точки е втори.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Бурук предупреди Ливърпул: Галатасарай ще търси предимство още в първия мач
- Слот разкри защо Алисон пропусна мача с Галатасарай
- Симеоне отказа да обяви Атлетико за фаворит срещу Тотнъм в Шампионска лига
- Тудор предупреди: Висшата лига е приоритет, Шампионска лига е „бонус“
- Флик предупреди: Нюкасъл е опасен – Висшата лига е най-силната в света
- Слот предупреди за ада в Истанбул
- Нюкасъл – Барселона: Исторически осминафинал за „свраките“
- Тотнъм ще търси спасение в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]