Юве надви Шахтьор, двата тима се класират напред (видео)
Отборът на Шахтьор Донецк прие Ювентус в последния мач от групите на Шампионска лига, като домакините можеха да направят услуга на шампиона Челси днес, ако бяха победили. В крайна сметка гостите от Италия взеха минимална победа 1:0 и така двата тима от тази среща продължават напред.
1.
3.
Попадението в срещата падна в 56-ата минута, а това бе чрез автогол на Олекс Кучер. След прекрасна топка на Лихтщайнер топката направи няколко рикушета след като не бе изчистена от домакинтие и така тя се намери в мрежата. Домакините имаха своите моменти и всъщност и двата тима можеха да спечелят този мач. В 71-ата минута Мхитарян получи картон за симулация в ситуация, която решението е спорно и можеше да получи дузпа.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Арсенал следи ситуацията около Душан Влахович
- Фиорентина шокира Юве в Торино и заплете битката за Шампионска лига
- Анонс на 37-ми кръг на Серия А
- Ювентус подготвя оферта за Алисон Бекер
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]