Юнайтед с пореден обрат, Йлмаз с хетрик за Галатасарай
Осма група на Шампионска лига продуцира добри резултати и днес, след като Манчестър Юнайтед осъществи пълен обрат над Брага на гости в Португалия, а Галатасарай постигна убедителна победа на гости на Клуж в Румъния. В този мач нападателя на турците Илмаз вкара хетрик.
В един от най-странните мачове в Шампионска лига Манчестър Юнайтед победи Брага с 3:1 на гости. Домакините поведоха в тази среща, но англичани успяха да се върнат в срещата.
В 49-ата минута Алан вкара от дузпа за Брага, след лоши действия на Джони Евънс в отрана. В края на мача се появи Робин ван Перси и катализира обрата за своите. Той вкара в 80-ата минута след като вратаря на Брага се придвижи трагично в отбрана, а Рууни вкара дузпа в 84-ата минута. Гол добави и Чичарито в самия край.
Със същия резултат на гости победи и Галатасарай в Румъния. Бюрак Илмаз вкара в 18-ата, 61-ата и 74-ата минути за своя хетрик, а Моду Сугу вкара за домакините в началото на втората част.
- Бешикташ се интересува от Байъндър
- Бруно: Карик измисли правилните идеи
- Карик: Бяхме опасни в атака от самото начало
- Томас Франк: Много се гордея с играчите
- Ман Юнайтед и Нюкасъл се наредиха на опашка за бек на Брентфорд
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Ман Юнайтед с четвърта поредна победа при Карик (видео)
- Ман Юнайтед ще се наложи и над ранения Тотнъм
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
Здравейте г-н дежурен милиционер :smile:
На който му е интересно ще си го научи, както си го сторил ти.
Я се опитай да научиш коментаторите по Скай и по ББС да ти изговорят правилно всичките "Ю"-та и "Й"-та в името на някой чужденец играещ в Премиърлийг.