Раниери: Нямахме късмет
Старши-треньорът на Интер Клаудио Раниери заяви, че е доволен от показаното от своите футболисти, въпреки загубата с 1:2 от ЦСКА Москва в последен мач от Група В на Шампионската лига. Както е известно, „нерадзурите" вече си бяха осигурили първото място в групата и двубоят с руснаците нямаше никакво значение за класирането на двата отбора.
„Няма какво толкова да коментирам мача. Когато топката не иска да влезе във вратата, всякакъв коментар е излишен. Не мога да упреквам моите играчи, те се вложиха напълно в мача. Стараха се колкото могат, но просто нямаха късмет. Важното е, че не духът им остава висок. По-важното, че въпреки загубата се класирахме напред в турнира. В директните елиминации вече ще играем по друг начин. Надявам се тогава да имаме повече късмет", заяви Раниери на пресконференцията след двубоя с руснаците.
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]