Станкович няма да играе срещу ЦСКА Москва
Лоши новини за привържениците на Интер пристигнаха от щаба на „нерадзурите". Полузащитникът на миланския гранд Деян Станкович ще пропусне днешната среща от шестия кръг на груповата фаза на Шампионската лига срещу ЦСКА Москва. Сърбинът е контузил бедрото си по време на днешната тренировка на тима и със сигурност няма да играе. Окончателното му състояние ще стане ясно утре, но полузащитникът най-вероятно няма да вземе участие и в двубоя срещу Фиорентина през уикенда, който е част от 15-я кръг на Серия А.
Тази новина е много неприятна най-вече за Клаудио Раниери, който е без друг ключов полузащитник - Уесли Снайдер и се предполагаше, че именно Деян Станкович ще замести холандеца в позицията му ад двамата нападатели. При тази ситуация, вече само може да се предполага с каква схема на игра ще излезе Раниери и ако все пак се спре на стария вариант 4-3-1-2, кой ще замести Станкович.
- Кристиан Киву: Джон Стоунс ще повиши още повече нивото на Интер
- Леандро Паредес дисквалифициран за 10 мача заради инцидента след финала на Световното първенство
- Кристиан Киву: Лаутаро е нашият капитан и ще остане с нас дълго време
- Барселона включи Лаутаро Мартинес в краткия списък за нов нападател
- Интер се договори за трансфера на Къртис Джоунс от Ливърпул
- Джон Стоунс: Искаме да напишем нови глави в историята на Интер
- Давиде Фратези ще премине медицински прегледи в Лацио
- Луис Енрике не е убеден в трансфер в Рома, Интер чака 30 млн. евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]