Турци излъгаха Интер, резултати от Шампионска лига (видео)

Интер записа изненадваща загуба на старта на участието си в груповата фаза на Шампионската лига. "Нерадзурите" загубиха като домакини с 0:1 от турския Трабзонспор в първата среща на двата тима от група "В".

В 22-ата минута Зокора стреля от фаул, но без резултат. В 32-ата минута Сарате стреля от добра позиция, но право в ръцете на вратаря. До края на първата част пропуски наравиха още Лусио и Камбиасо.

Малко след почивката Снайдер стреля от фаул, но топката излезе в аут. В 73-ата минута Милито бе близо до откриване на резултата, но и той нямаше шанс пред гола. Така се стигна до 77-ата минута, когато гостите стигнаха до попадение. След центриране от корнер Алтънтоп стреля, топката се отби в гредата и попадна в Челуштка, който я прати във вратата, оформяйки крайното 0:1.