Зомер: Спекулирах срещу Ямал, за да го объркам
Обсъждайки чудесното си спасяване срещу Ламин Ямал, вратарят на Интер Ян Зомер каза: "Гледахме много ситуации, в които Ламин Ямал влизаше в центъра, преместваше се бързо и стреляше, така го разучихме.
В крайна сметка спекулирах малко, за да го объркам, но всичко се получи добре! Може би това бе най-важното спасяване, защото имахме някои ситуации, в които се затруднихме.
Трябваше да се защитаваме добре и беше трудно за нас. Но това ни върна увереността в последните 10 минути. Трябва да кажа, че не бих могъл да бъда по-щастлив.
Работих усилено за подобни моменти, за тези мачове, за да бъда в клуб като този. Тук съм с този прекрасен отбор и с тези прекрасни съотборници и сме на финала на Шампионска лига", заяви Зомер.
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
- Голове на Бони и Диуф изпратиха Интер в полуфиналите за Купата на Италия
- Феновете на Интер не могат да посещават три гостувания на отбора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]