Джо Коул доволен от дебюта си за Лил
Джо Коул призна, че във Френската Лига 1 се играе твърдо, след като той заигра тук за Лил, пристигайки от Ливърпул. Той изглежда на място, след като в дебюта си асистира за гол в победата над Сент Етиен с 3:1. Бившият играч на Челси направи дебют и показа някой добри отгравания на терена.
Той заговори пред France Football: "Дори не съм достигнал 70% фитнес и ми трябват още няколко мача, за да достигна добро ниво. Въпреки това, щастлив съм с играта си и се надявам да помогна на отбора. Радвам се, че започнах да играя отново. Франция е ново предизвикателство за мен, нова лига, нов опит. Но аз искам да помогна на Лил да печели трофеи и дано се справим най-добре в лигата и Шампионска лига."
В сряда европейската кампания на Лил започва срещу ЦСКА Москва от Русия.
- Ливърпул ще покоси Горските
- Слот разкри кога Исак ще се завърне
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Бивш играч на Ливърпул близо до дебют за Локо София
- Ливърпул преговаря за „голяма сделка“ с бразилско чудо
- Във Висшата лига отново ще имат прекъсвания по време на Рамадан
- Салах: Спечелването на Купата зависи от играта на Собослай
- Слот: Не мога да спра да говоря за Собослай
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]