Мбапе посочи фаворита си в ШЛ
Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе сподели очакванията си за предстоящия финален мач от Шампионска лига между Манчестър Сити и Интер.
"Финалът на Шампионска лига ще бъде страхотен, ще го гледам, мисля, че Манчестър Сити ще спечели", заяви Мбапе.
Финалният мач от турнира между Манчестър Сити и Интер ще се проведе на 10 юни. Двубоят ще се проведе в Истанбул на стадион "Ататюрк Олимпиат“ от 22:00 часа българско време.
В полуфинала на Шампионската лига Манчестър Сити победи Реал Мадрид, а Интер спечели мача с Милан.
Припомняме, че през настоящия сезон на Шампионската лига ПСЖ стигна до 1/8-финалите, където загуби от Байерн. Мбапе записа осем мача този сезон, в които отбеляза седем гола.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]