Челси отново получи Лил
Днес в централата на УЕФА в Нион се проведе повторение на жребия за осминафиналите на Шампионска лига.
Ето и двойките:
Ред Бул Залцбург - Байерн Мюнхен
Спортинг - Манчестър Сити
Бенфика - Аякс
Челси - Лил
Атлетико Мадрид - Манчестър Юнайтед
Осминафиналите ще се играят в два мача на разменено гостуване, като в реваншите домакини ще бъдат поставените отбори. Датите за първите мачове са 15/16 и 22/23 февруари, а за реваншите - 8/9 и 15/16 март. Отбори от една и съща държава и една и съща група не могат да играят един срещу друг.
Жребият за четвъртфиналите и полуфиналите ще бъде изтеглен на 18 март. Финалът в турнира ще се състои на 28 май на “Газпром Арена" в Санкт Петербург.
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Артета: Липсваше ни завършването
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]