Лайпциг удари лидера Ман Сити в Група А на ШЛ (видео)
РБ Лайпциг посрещна Манчестър Сити в последната среща от груповата фаза на Шампионска лига. Днес статуквото в Група А не се промени и Ман Сити остава първи въпреки загубата на "Ред Бул Арена" с 2:1. Лайпциг остана трети над Брюж, който загуби от ПСЖ с 4:1.
В 24-ата минута днес домакините поведоха когато Лаймер изведе Собослай и той заобиколи Стефен за удар на празна врата и 1:0. В 41-ата минута Фоден нацели гредата на противника. На почивката той бе и сменен от Стърлинг, докато Клостерман напусна за Шимакан при домакините.
В 71-ата минута Стоунс загуби една топка и Форсберг намери Андре Силва за нов гол през Стефен и 2:0. 5 минути след това Зинченко намери с центриране Марез на далечната греда за 2:1.
В 82-ата минута Кайл Уокър влезе в гръб на включилия се по фланга Силва и бе изгонен директно с червен картон, което затрудни шансовете на Сити за подобряване на резултата.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Фло: Холанд и Мбапе мислят за класирането, а не за личния дуел
- Реал Мадрид привлича Бернардо Силва като свободен агент
- Родри: Кабо Верде изобщо не мислеше да преминава центъра
- Клубовете от Висшата лига се опасяват от нова трансферна инфлация заради Андерсън
- О'Райли към Англия: Срещу Хърватия трябва да покажем от какво сме направени
- Манчестър Сити обвърза Гвардиол до 2031 година
- Гвардиол отхвърли Реал Мадрид и остава в Манчестър Сити
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]