Меси не посочи Ливърпул сред конкурентите на ПСЖ в ШЛ
Нападателят на ПСЖ Лионел Меси не вижда Ливърпул като конкурент на своя отбор в борбата за спечелване на Шампионска лига.
След толкова впечатляваща трансферна кампания, която ПСЖ проведе през миналото лято, мнозина смятат парижани за фаворит за спечелване на Шампионска лига през този сезон.
Меси обаче предупреждава, че ПСЖ ще се изправи пред тежка конкуренция, като посочи трима представители на Висшата лига сред основните съперници на своя отбор.
"Вярно е, че в момента ПСЖ е в центъра на вниманието, но има и други много силни отбори. Отбори като Челси, отборите от Манчестър (Сити и Юнайтед), както и Реал Мадрид, Интер и Байерн Мюнхен. Ще бъде много трудно, защото всички имат добри играчи и състави, конкуренцията е голяма, а пътят е дълъг", заяви Меси.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]