Флик: Не знам колко дълго ще празнуваме
Старши- треньорът на Байерн Мюнхен Ханс-Дитер Флик коментира победата на отбора си с 1: 0 над Пари Сен Жермен във финала на Шампионска лига.
"Играхме много добре, въпреки че мнозина се чудеха как Байерн ще се защити срещу опонент с такава изключителна атакуваща линия. Мисля, че свършихме чудесна работа в това отношение. Отношението към работата бе подходящо. Доставихме на противника много проблеми. Те просто работеха невероятно в защита, до самия край. Бе невероятно да видя какъв скок към топката направи Левандовски в 92-ата минута. Днес отборната игра бе на върха си. Може би Коман през този сезон най-накрая излезе от сянката на Рибери и Робен. Той е много талантлив и днес показа, че също знае как да вкарва голове.
Не съм поставил никакви срокове за края на партито. Празнуването е точно това, което трябва да направите, когато постигнете нещо голямо. В такива моменти просто трябва да се забавлявате, а сега не мога да кажа докога ще празнуваме", заяви Флик в интервю за официалния сайт на УЕФА.
- 16-годишен талант пише история за Байерн в Шампионска лига
- Кейн предупреди Реал: Байерн е готов и не се страхува от никого
- Байерн разгроми Аталанта и с общ резултат 10:2 продължава към четвъртфиналите
- Байерн се притеснява от атмосферата на „Сантяго Бернабеу“
- Паладино преди реванша с Байерн: Ще играем за честта на Аталанта
- Байерн отново ще удари Аталанта
- Джаксън получи наказание след груб фаул срещу Леверкузен
- Адският галоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]