Байерн остана перфектен в ШЛ
Байерн Мюнхен прие Олимпиакос в срещата от четвъртия кръг на групите на Шампионска лига. Днес на "Алианц Арена" домакините спечелиха с 2:0 благодарение на голове от Роберт Левандовски и Иван Перишич, и така германците събират 12 точки, Тотнъм преди срещата си от кръга има 4, Цървена Звезда е с 3 преди мача с Тотнъм, а Олимпиакос остава с 1 т.
До почивката Байерн създаде голям брой положения пред вратата на противника, но не стигна до гол. Павар бе най-близо когато с удар с глава нацели гредата след корнер.
В 69-ата минута срещата бе решена от Левандовски, който завърши без подготовка остро подаване на Коман от дясно за 1:0 в близкия ъгъл на вратаря. Така нападателят продължава статистиката си да вкарва във вече 8 поредни мача за Байерн в ШЛ, в които вкара 13 пъти.
В 89-ата минута току що стъпилият на терена Перишич вкара за 2:0 от непосредствена близост когато бранител не успя да нацели и изчисти топката при успоредно подаване.
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
- Байерн привлича звезда на Мароко за 55 милиона евро
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Кейн: Това вероятно е най-добрият ми шанс да спечеля Световното първенство
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]