Робен: Анфийлд е най-гадният стадион
Ветеранът на Байерн Мюнхен Ариен Робен обяви "Анфийлд" за най-лошият стадион, на който е играл преди срещата на двата отбора от осминафиналната фаза на Шампионска лига. Баварците ще гостуват финалиста от последния сезон във вторник, а Робен сподели за лошите си спомени от стадиона, от времето си в Челси, когато на полуфинали през 2005 и 2007-ма той не успя да продължи:
"Аз мисля, че ако ме питате за най-лошия стадион за мен, това е на Ливърпул. Винаги имаш любим противник и най-негативен такъв. По онова време Ливърпул наистина беше отбор, който можеше да печели купи, както и ФА Къп и Купата на лигата.
"В един или два мача те можеха да се надъхат и да се представят добре, но не можеха да издържат цял сезон, защото им беше в повече. Това беше най-силното им качество - когато идваше моментът те можеха да го хванат.
"Сега мисля, че те се промениха и развиха много добре. Мениджърът свърши страхотна работа. Миналата година играха финал в Шампионска лига и в момента са на върха във Висшата лига. Те спечелиха лигата за последно преди много, много време и те мечтаят за това."
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
- Нойер пропуска финала за Купата на Германия срещу Щутгарт
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]