Почетино: Винаги съм вярвал, че Тотнъм ще се класира за плейофите
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино коментира резултата от мача с Барселона от 6-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Отборите се срещнаха на стадион "Камп Ноу" в Барселона и завършиха при резултат 1: 1.
"Поздравления за моите играчи. По мое мнение, те проведоха фантастичен мач, като положиха големи усилия. Също така, аз съм много щастлив за феновете. Това е огромно, огромно постижение за нашия клуб.
В съблекалнята преживяхме две много трудни минути, защото не знаехме резултата от мача Интер - ПСВ, но в крайна сметка много съм щастлив. Този успех е от решаващо значение за клуба.
Аз, както обикновено, се отпуснах на треньорската пейка. Винаги съм вярвал, че Тотнъм ще бъде в плейофите. Създадохме много положения и контролирахме хода на мача с Барселона. Голът на Лукас също е важен, както и равенството в Милано", заяви Почетино.
Барселона събра 14 точки и завърши на първо място в група В. Тотнъм и Интер събраха по осем точки, но лондончани са с предимство заради личните срещи. "Нерадзурите" ще се състезават в Лига Европа.
- Тотнъм е фаворит за Съмървил след силната му форма с Уест Хем
- Бащата на Ромеро разки цената на сина си
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Тотнъм се включва в битката за Хари Уилсън
- Де Дзерби се извини за коментарите си относно Грийнууд
- Тотнъм готви трансфер на Вербрюген при оставане във Висшата лига
- Неста може да стане асистент на Де Дзерби в Тотнъм
- Де Дзерби към феновете на Тотнъм: Готов съм да дам всичко за клуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]