Емери: ПСЖ е готов за Реал Мадрид
Старши-треньорът на Пари Сен-Жермен Унай Емери вярва, че неговият отбор е готов за суперсблъсъка на "Сантиаго Бернабеу" в сряда вечер след добрата победа над Тулуза в събота. ПСЖ спечели с 1:0 като гост чрез гол от Неймар и така тимът достигна до 6 поредни победи във всички турнири. ПСЖ е на 12 точки пред преследвачите си в Лига 1.
"Аз мисля, че изиграхме точно такъв мач, какъвто трябваше, но е вярно, че в сряда ще е различно. Ще е различно по отношение на очакванията и по отношение на играта ни. Но аз мисля, че отборът е готов. Ние повдигнахме самочувствието си допълнително. Важно е да държим ниво в Лига 1 и преди такъв мач в Шампионска лига."
- Тихият убиец
- Офанзивната машина на Байерн: триото със 100 гола и историческият контекст
- Зеедорф: Кварацхелия е сред най-добрите в света
- Хакими пропуска реванша с Байерн заради контузия
- Компани: Стремежът към съвършенство е основната ми задача в Байерн
- Луис Енрике: Ще ни трябват поне три гола в Мюнхен
- Та: Байерн може да обърне всичко в Мюнхен
- Кейн: Всичко ще се реши от реализацията в Мюнхен
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]