Неймар по-нетърпелив от всякога за срещата с Реал
Нападателят на ПСЖ Неймар заяви, че е нетърпелив за срещата с Реал Мадрид в Шампионска лига, след като вчера бразилецът достигна до 350 гола в професионалната си кариера. Неймар вкара от пряк-свободен удар своя 18-ти гол в Лига 1 този сезон срещу Лил за победата с 3:0 в събота. След мача той бе запитан и за срещата в ШЛ с Реал Мадрид на 14-ти февруари:
"Аз съм по-нетърпелив от всякога. Аз наистина нямам търпение. Казвам истината, надявам се това да дойде по-скоро.
"Ние работим здраво за този мач и ние харесваме такива срещи. Ние ще играем срещу качествен отбор, много голям клуб. Ние уважаваме хората от Мадрид, подготвяме се максимално добре и искаме да спечелим.
"Голът ми бе предварителен подарък. Аз съм много щастлив, че достигам до 350 гола на 25 години, почти 26. Но победата е по-важна. Ние знаехме, че ще е трудно да играем тук."
- Реал ще се наложи над Виляреал като гост
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Белингам: Спечелихме с много увереност
- Бейл за уволнението на Алонсо: Знам как работи Реал Мадрид
- Арбелоа: Има кампания за подкопаване на авторитета на Реал Мадрид
- Винисиус: Това представяне означава много заради случилото се през последните дни
- Арбелоа: Това е вечер, на която трябва да се насладим
- Реал Мадрид размаза Монако
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]