Мюлер: Срещу ПСЖ показахме кои сме
Нападателят на Байерн Мюнхен Томас Мюлер сподели задоволството си от отмъщението на германците срещу ПСЖ с 3:1 в последната среща от груповата фаза на Шампионска лига. През септември на гости Байерн загуби от ПСЖ с 3:0, което доведе и до уволнението на наставника Карло Анчелоти.
"Ние спечелихме с 3:1. Разбира се и ПСЖ имаше един или два добри шанса, но не се чувстваше сякаш не доминираме. Ние все още сме Байерн. Когато беше 3:0 в Париж ние имахме 18 корнера, но сякаш ПСЖ бяха пили нещо магическо. Разбира се, те имат много добри офанзивни играчи, но не трябва да ги възхваляваме толкова.
"Тогава аз чувствах, че и съдията пази повече играчите на ПСЖ. Ние все още сме Байерн."
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]