Кроос: Би било хубаво, ако Меси спечели Световното
Полузащитникът на Реал Мадрид Тони Кроос разкри кого ще подкрепя на финала на Световното първенство през 2022 г. в Катар.
"Kой ще подкрепям на финала на Световната купа? Ако говорим за лични причини, тогава двама от моите съотборници играят във френския национален отбор ( полузащитниците Орелиен Чуамени и Едуардо Камавинга ). От друга страна, трябва да бъда честен. С кариера като тази на Меси би било хубаво той да спечели световната титла“, заяви Кроос .
Националният отбор на Аржентина ще играе на финала на Мондиал 2022 с националния отбор на Франция. Мачът ще се проведе на 18 декември, неделя. Срещата започва в 17:00 часа българско време.
- ПСЖ ще изплати 60,9 млн. евро на Мбапе след съдебната сага
- ПСЖ отново е лидер в Лига 1
- ПСЖ – Мец: Лотарингци ще катастрофират в Париж
- ПСЖ отправи питане за Холанд
- Нападател на ПСЖ попадна в полезрението на Реал Мадрид
- Три решения
- Енрике за 3:2 с Монако: Уникален мач
- Поконьоли за загубата с 2:3 от ПСЖ: Монако показа силен характер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]