Модрич: Ще се стремим да изиграем най-добрия си мач
Полузащитникът на Хърватия Лука Модрич заяви, че хърватският национален отбор е готов да се изправи срещу Аржентина на полуфиналите на Световното първенство през 2022 г. в Катар.
"Аржентина е топ отбор. Ще се стремим да изиграем най-добрия си мач на турнира срещу тях, най-добрата среща в живота си. Надявам се да играем достатъчно добре, за да стигнем до финала.
Меси? Имам желание да играя срещу него, но това не е игра с един футболист. Разбира се, Меси е страхотен играч, ще ни бъде много трудно да го спрем, но ние сме готови за това и ще дадем всичко от себе си.
Впечатляващо е, че отново стигнахме до полуфинал. Удивително е, че нашият отбор играе така. Никой не ни смяташе за фаворити преди началото на световното? Това е добре. Всички говорят за големи държави. При положение, че имаме малка страна, никой не залага на нас, но за нас няма значение, че някой се смята за фаворит, а ние сме аутсайдер. Можем само да се отдадем напълно, да дадем всичко от себе си. Ние сме силни в това", заяви Модрич.
- Винисиус: Знаех, че отново ще блестя с екипа на Бразилия
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Естер Експосито отвърна на критиците: Феминизмът не означава да спреш да танцуваш
- Парагвай с жалба до ФИФА срещу Белингам заради спорен инцидент на Мондиал 2026
- Перес подготвя историческа промяна в собствеността на Реал Мадрид
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Мбапе се оплака от състоянието на терена след прекъсването на мача с Ирак
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]