Босна и Херцеговина и Португалия не се победиха
Кристиано Роналдо и компания не успяха да се възползват от множеството проблеми на домакините от Босна и Херцеговина в среща от плейофите за Евро 2012, като дори пред домакините се откриха множеството положения, като феновете им ще проклинат късмета в този ден. Крайното 0:0 бе свирено от англичанина Хауърд Уеб и ще очакваме повторението в Лисабон във вторник.
Трябва да се каже, че домакините тихо поемаха атаките на противника до края на мача, когато в игра се появи Ибишевич. Той раздвижи нещата и пропусна няколко уникални положения. Още с влизането си той бе намерен на далечната греда с центриране, сам, непокрит и на 2 метра от вратата, но стреля в страни. Той влезе в игра в 86-ата минута и пропусна повече за домакините, отколкото в цялата среща до момента. Последва отново негово действие, той преодоля бранител и излезе сам срещу вратаря, шутирайки силно над вратата.
Всъщност, лошите отигравания днес биха били последствие от изключително лошия терен, който явно пречеше на технически надарените играчи на гостите днес. В крайна сметка нулевото равенство ще остави разочаровани и двата тима, заради пропуснатите чисти положения на домакините и превъзходството през целия мач на гостите.
- Иран все още планира участие на Световното първенство 2026
- Отмениха Финалисима между Испания и Аржентина
- Бивш испански национал: Марадона се страхуваше само от Испания
- ФИФА заплашва Иран със сериозни санкции при отказ от Мондиал 2026
- Финалисима Аржентина – Испания може да се играе на „Сантяго Бернабеу“
- Йоан Уиса се завръща в състава на ДР Конго за решаващия плейоф за Мондиал 2026
- Греъм Потър остава начело на Швеция до 2030 година
- Тежък удар за Мексико: Луис Малагон със скъсан ахилес, пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]