Рууни съкрушен от накзанието за Евро 2012
Уейн Рууни призна, че обвинява само себе си за наказанието от три срещи, което ще получи на Евро 2012, след като получи червен картон в мача срещу Черна гора миналия месец. Нападателят изрита Миодраг Дзудович и бе изгонен за действията си.
Пред репортери той заяви: "Ясно е, че съм съкрушен, но това си е по моя вина. Не мога да се оплаквам. Беше глупаво от моя страна. Още като го направих съжалих. Това не е извинение, но все още мисля, че наказанието е прекалено. Разочарован съм."
"Всички детайли по решението пристигнаха, така че ще решаваме дали ще апелираме. Дори да съкратим наказанието с една среща, това ще е бонус за мен."
Когато бе запитан защо изрита противника си Рууни отговори: "Наистина не знам защо. Това ще остане един от моментите за които винаги ще съжалявам. Нямахме сблъсък преди това на терена, и не съм мислил 'сега ще го ударя.' Просто се случи. Не мога да го обесня."
"Надявам се Дзудович да се застъпе за мен. Мисля, че той също е изпратил е-майл до ФА, казвайки че наказанието е прекалено. Така че това е в моя полза, защото не само аз мисля, че е прекалено."
- Ди Мария: В един момент намразих Манчестър
- Рой Кийн отвърна на Бруно Фернандеш с провокативен пост в социалните мрежи
- Барселона подготвя нови преговори с Манчестър Юнайтед за Рашфорд
- Бруно Фернандеш отвърна остро на критиките на Рой Кийн
- Бруно Фернандеш постави исторически рекорд във Висшата лига
- Карагър: Влиянието на Гуардиола върху футбола е по-голямо от това на Фъргюсън
- Манчестър Юнайтед разгроми Брайтън, а Бруно Фернандеш постави рекорд
- Манчестър Юнайтед следи Боуен и Матеуш Фернандеш
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]