Англия вкара пет и на Черна гора (видео)
Във втората квалификационна среща за Евро 2020 Англия гостуваше на Черна гора. След победата преди няколко дни с 5:0 над Чехия, "Трите лъва" отнесоха и втория си опонент с 5:1 и то като гост. Днес головете реализираха Кийн, Баркли, Кейн и Стърлинг.
В 17-ата минута домакините поведоха в резултата с хубав гол след фалцов удар на Весович в полето. В 30-ата минута обаче Кийн върна гол за 1:1 с глава след перфектно центриране на Баркли от статично положение.
Баркли успя да оформи и пълния обрат в 38-ата минута след удар на Хъдсън-Одой, който отклони във вратата за 2:1. До почивката Англия владееше топката 74% от времето.
В 59-ата минута Баркли вкара отново, когато избита топка попадна на пътя му около дузпата за 3:1. Последва гол на Кейн в 71-ата минута след удар на празна врата при центриране на Стърлинг по земя от дясно. Крайното 5:1 оформи самият Стърлинг, изведен от резервата Хендерсън.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- УЕФА продължи забраната за руските младежки отбори
- Бразилският национален отбор иска да удължи договора си с Анчелоти
- Просинечки оглави националния на Киргизстан
- Националите до 17 и 19 години научиха съперниците си
- На Мондиал 2026 ще има две допълнителни почивки за вода
- Благо Джийзъса: Да направят световното с 200 отбора, за може и България да се класира
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]