Лацио с разгромна победа и първо място в групата
Лацио постигна впечатляваща разгромна победа с 4:1 като гост на Марибор и по този начин спечели първото място в своята Група "J" на Лига Европа с актив от 12 точки. В същото време Тотнъм се пребори за второто място след успех с 3:1 срещу третия Панатинайкос, за което Futbol-tv Вече информира читателите си.
До почивката "орлите" вече имаха преднина от три гола, а през втората част двата тима си размениха по едно попадение. Либор Козак откри резултата в 16-ата минута, а Стефан Раду покачи на 2:0 в 32-ата. Серджо Флокари направи резултата класически в 38-ата, а освен това той бе точен и в 51-ата минута за 4:0. Почетният гол за домакините вкара Таварес в 84-ата минута.
Лацио има актив от 12 точки и завършва като победител в групата, Марибор финишира последен с 4 точки.
- Лацио официално се раздели с Маурицио Сари
- Гатузо поема Лацио след провала на Италия за Мондиал 2026
- Лацио изпрати Педро с победа над Пиза
- Педро напуска Лацио след края на сезона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Интер спечели Купата на Италия и оформи исторически дубъл
- Интер ще триумфира и с Купата
- Интер разгроми Лацио и продължи серията си без загуба
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]