Край на българското участие! Левски също отпадна от Лига Европа (видео)
Подобно на Лудогорец, ЦСКА, Локомотив Пловдив, и Левски завърши бързо със своето евроучастие. "Сините" загубиха с 1:3 от ФК Сараево (първата среща българите победиха с 1:0) и по този начин отпадат от Лига Европа.
Домакините стигнаха до два гола само в рамките на две минути. В 12-ата минута Хюсеинович бе изведен зад защитата на Левски, надбяга Иво Иванов и отблизо прати топката в мрежата - 1:0. 120 секунди по-късно Хаджич проби по дясното крило, пусна към нахлуващия Сулджич, който с удар от движение вкара втория гол за своя тим.
В 32-ата минута Левски стигна до правото да изпълни дузпа за нарушение срещу Иво Иванов. Базил де Карвальо бе точен от бялата точка, пращайки топката в десния ъгъл и намали на 2:1.
След почивката надеждата за българския тим умря в 63-ата минута. Тогава Хюсеинович премина през няколко футболисти на Левски и със силен удар от границата на пеналта прати топката в мрежата за крайното 3:1. Така България остава без участник в Шампионска лига и Лига Европа в доста ранен етап.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Драма на „Герена“: Левски измъкна победата срещу Локо (Пд) в 88-ата минута
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Левски ще парафира с нов играч за едва 4 месеца
- Левски няма право на грешка срещу Локо Пловдив
- Левски ще може да се похвали с още един национал
- Левски почете 104 години от рождението на Чори
- Брилянтен гол на Маркус реши дербито: Лудогорец удари Левски и стопи изоставането
- Светослав Дяков: Титлата няма да се реши дори при победа на Левски
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]
Сега да те видим ко ще кажеш???