Ман Юнайтед с два гола и победа в Гранада (видео)
Гранада прие Манчестър Юнайтед в първата среща от четвърт-финалите на Лига Европа. Днес на "Ещадио Нуева Лос Карменес" гостите спечелиха с 2:0 с голове на Маркъс Рашфорд и Бруно Фернандеш, преди да приемат съперника в Манчестър за втората среща от тази фаза на втория по значение европейски турнир.
В 31-ата минута днес дойде голът на гостите когато от защитата Виктор Линдельоф прати топка към дъгата на противника, там Рашфорд надбяга опеката си и спря топката перфектно преди да стреля ниско до вратаря за 1:0. В 40-ата минута домакините бяха близо до изравняване, но гредата спаси Де Хеа.
На почивката Люк Шоу бе заменен от Алекс Телес, а по-късно Кавани се появи за Юнайтед вместо Гринууд. След редица промени и в състава на домакините те не успяха да стигнат до гол, но в 89-ата минута точно появилият се за домакините Етеки спря непозволено Бруно в полето, и португалецът получи дузпа, която вкара за 2:0.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
- Ман Юнайтед натиска за Матеуш Фернандеш, но Уест Хем иска 70 млн.
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се разбра с Аталанта за Едерсон
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
А дузпата си беше дузпа - Бруно беше ударен в окото и си падна без да се преструва. За този случай нямам никакви основания да обвинявам него или съдията.