Уулвс ще играе с Олимпиакос в Гърция без зрители
Мачът от 1/8 -финалите на Лига Европа Олимпиакос - Уулвърхемптхън ще се проведе без зрители, съобщи официалният сайт на УЕФА.
Това решение бе взето във връзка с постановлението на гръцкото правителство, което ограничава посещаемостта на спортни събития в страната поради заплахата от разпространение на коронавирус. По-рано стана известно, че мачът от 1/8 -финалите на Шампионска лига ПСЖ - Борусия Дортмунд и срещата от 1/8 -финалите на Лига Европа Севиля - Рома ще се проведат пред празни трибуни.
Вирусът COVID-19 бе открит в Китай в края на миналата година. Към днешна дата от него са загинали над 3.8 хиляди души. Освен това повече от 60 хиляди са били излекувани.
По-рано стана известно, че Италианският национален олимпийски комитет поради епидемия спря всички спортни турнири до 3 април.
- Болоня е недоволна от съдийството при равенството 1:1 с Рома в Лига Европа
- Унай Емери: Искахме да покажем, че английските отбори могат да печелят в Европа
- Езри Конса: Победата над Лил беше много важна за Астън Вила
- Перейра: Мидтиланд празнуват твърде рано, мачът още не е приключил
- Фабрегас разтърси Серия А, смята бившият халф на Фиорентина
- Фиорентина обърна Раков и запази надежда за трофей
- Разточителен Кристъл Палас не успя да пробие АЕК Ларнака и остави всичко за реванша
- Мидтиланд шокира Нотингам Форест и взе аванс в Лига Европа
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]