Нара наела частен детектив да следи Икарди
Уанда Нара, която е агент и съпруга на нападателя на Пари Сен Жермен Мауро Икарди е наела частен детектив, който да шпионира съпруга й, съобщи Eltrece.
Детективът е проникнал в телефона на Икарди, за да намери съобщения от Чина Суарес, с която футболистът изневерява на Уанда. Изданието отбелязва също, че Мауро и Чина са си кореспондирали в Telegram.
На 16 октомври Уанда Нара написа в Instagram, че футболистът й е изневерил. Съпругата на спортиста премахна всички снимки на Мауро от профила си. Двойката има две общи дъщери. Преди връзката с Икарди, Уанда бе омъжена за приятеля му Макси Лопес, от когото има три сина.
Икарди премина в Пари Сен Жермен през 2019 г. от Интер. Договорът на нападателя с ПСЖ е до 30 юни 2024 г. .
- Дешан обясни защо остави Люк Шевалие извън състава на Франция
- Ал-Хелаифи: Истинската звезда на ПСЖ е колективът
- Дембеле: „Златната топка“ не е приоритет, най-важни са трофеите
- ПСЖ сломи Ланс и спечели пета поредна титла във Франция
- ПСЖ ще подпечата титлата си в Горна Франция
- ПСЖ готви мегатрансфер за Хулиан Алварес
- Пиер Саж е треньор №1 във Франция, Луис Енрике остана без наградата
- ПСЖ е на точка от нова титла след минимален успех над Брест
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]