Интер възобновява преговорите за Лавеци
Миланският Интер ще се опита да привлече аржентинското крило на Пари Сен Жермен Езекиел Лавеци, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Според информацията, "нерадзурите" вече са започнали преговори относно прехода на Лавеци, но по-рано французите са отказали да продават играча.
Сега, когато ПСЖ, според някои информации, вече е договорил трансфера на Анхел Ди Мария, парижани са готови да се разделят с Лавеци.
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
- Реал Мадрид финализира трансфера на Дензъл Дъмфрис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]