Андреоли: Ще играя навсякъде за Интер
Бившият младежки национал на Италия Марко Андреоли сподели, че е готов да играе навсякъде с фланелката на Интер, след като самия той се завръща на "Сан Сиро" след 3-годишен период под наем в Киево. "Нека да кажем, че ще се опитам да се адаптирам на всяка една позиця. Винаги съм се стараел да правя това, което треньора изисква от мен," сподели Андреоли.
"За момче, което все още се учи, мога да кажа, че имам нужни способности да влизам в различни роли. Това определено е нещо позитивно. Моята най-предпочитана позиция е централната двойка полузащитници и то лявата страна, въпреки че по-добре играя с десния крак. Като младеж винаги съм играел на тази позиция," коментира бранителят.
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]