Официално: Броки слага край на кариерата си
37-годишният полузащитник на Лацио Кристиан Броки ще завърши кариерата си след края на сегашния сезон. Причината за това решение е травмата на глезена, която играча получи през февруари тази година. Според изявлението, което излезе на официалния сайт на Лацио, контузията не може да позволи на футболиста да се върне на предишното си професионално ниво.
За своята кариера Броки успя да играе в Милан, Интер, Верона и Фиорентина. Футболистът два пъти е победител в Шампионска лига и един път шампион на Италия.
- Лацио обърна Кремонезе в добавеното време и остави домакините в тежка ситуация
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Лацио и Удинезе си размениха шест гола в зрелищно реми на „Олимпико“
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Финалът за Купата на Италия ще бъде на 13 май
- Наполи подготвя план „Б“ при евентуално напускане на Конте
- Мота герой за Лацио: четири спасени дузпи пратиха „орлите“ на финал за Купата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]