Интер се съгласи на 27 милиона за Лукас от Сао Пауло
Sky Sport Italia предаде, че от Интер са готови да задминат Манчестър Юнайтед за Лукас Моура от Сао Пауло. 19-годишната сензация е един от най-вълнуващите млади проекти в света и е желан от много отбори на трансферния пазар. Интер, Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид се борят за услугите му.
Рано в четвъртък Масимо Морати призна, че преговорите са стигнали задънена улица, тъй като Интер не желае да покрие исканите за младежа 40 милиона евро. Сега информациите от Италия предполагат, че двата тима са се спряли на 27 милиона, които може да израстнат до 32 милиона евро, в зависимост от представянията на Лукас.
Според Скай остават само личните условия на Лукас, като той ще стане втория бразилец напуснал страната си в последната седмица, след Оскар, който премина в Челси за 32 милиона евро.
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Кристиан Ромеро е дал съгласието си за трансфер в Интер
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]