Милито: Дано Форлан ще остане в Интер
Диего Милито се надява Диего Форлан да не напусне Интер през това лято, след като той изигра само един сезон на "Джузепе Меаца". Уругвайският национал се присъедини към Интер през 2011 година от Атлетико Мадрид, като до момента той не направи голямо впечатление в Серия А. Това породи спекулации за напускането му, но Милито заговори пред Corriere dello Sport:
"Не знам дали ще остане, но се надявам да не напуска клуба, защото той е истински шампион. Това бе неприятен сезон за него, заради много проблеми. Това се е случвало и на мен преди. Не е лесно да дойдеш от испанската лига и да се докажеш веднага."
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]