Раниери: Няма да подавам оставка
Старши-треньорът на Интер Клаудио Раниери се появи на снощната пресконференция след мача с Болоня въпреки появилите се слухове, че е отказал среща с представителите на медиите. Както е известно, „нерадзурите" претърпяха унизителна загуба с 0:3 при домакинството си на „рособлу" в мач от 24-я кръг на Серия А, което се превърна в четвърто поражение за миланския гранд в последните му пет мача от шампионата.
„Нямам намерение да подавам оставка. Това би било най-лесното решение от дадената ситуация. Но аз искам да намеря изход и да помогна на отбора да се изкачи отново на върха. Това ще бъде много трудно, но ние трябва да го направим заедно", заяви Раниери за Sky Italia.
"Интер показа срещу Болоня футбол, който не мога да определя като добър. За „нерадзурите" настъпи тежък период, но ние трябва да поемем отговорността за лошите резултати и да се извиним пред запалянковците си", каза още наставникът на миланци.
„По всичко изглежда, че ще трябва да се извиним и пред Масимо Морати, който напусна „Джузепе Меаца при 0:2", добави разочарования Раниери.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]