Аталанта не затрудни Лацио, орлите запазват шансовете си за титла (видео)
Лацио се наложи с 2:0 като домакин на Аталанта в мач от 18-ия кръг на Серия "А". В 20-ата минута столичани получиха правото да изпълнят 11-метров наказателен удар. Нарушението бе срещу румънския бек на "орлите" Стефан Раду. Бразилската звезда на отбра Ернанеш превърна дузпата в гол и по този начин откри резултата.
Голмайсторът обаче напусна терена с контузия в края на първата част. след почивката положението за Аталанта стана още по-лошо, след като Стефано Лукини получи втори жълт картон в 52-ата минута и отбора остана с човек по-малко на терена. В последната минута на мача Мирослав Клозе оформи крайното 2:0.
След този успех "римляните" събират 33 точки и запазват шансове да се борят за първото място.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Киву: Не е лесно за Интер да поддържа интензивна преса
- Сари: Можем да извлечем позитиви от загубата
- Интер оглави класирането в Серия А
- Интер ще запише шеста поредна победа
- Лацио измъкна трите точки срещу упорит Каляри
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]