Паолило: Интер трябва да се подобри преди Киево
Изпълнителният директор на Интер Ернесто Паолило се надява тима да обърне късмета си в Серия А, когато излезе срещу Киево в неделния следобед. Видяха се индикации на подобрение когато момчетата на Клаудио Раниери взеха максимум точки в Шампионска лига през седмицата срещу Лил - 1:0.
Този резултат обаче дойде след шокиращата загуба от Катания с 2:1 в лигата. Гигантите от Италия все още не могат да намерят краката си в локалното първенство и са на 17-ата позиция понастоящем. Паолило вярва, че промяната идва и Radio Sportiva предаде думите му:
"Връщаме формата си и сме оптимисти. Виждам настроението в тима. Започнахме сезона със стачка на играчи за договори, и това не ни помогна. Но вече преминахме през тази фаза. Сега очакваме позитивните резултати."
- Марота потвърди интереса на Барселона към Бастони
- Интер проявява интерес към Лунин, Реал иска 30 милиона евро
- Киву за титлата в дебютния си сезон: Загубих егото си в момент между живота и смъртта
- Интер е шампион на Италия за 21-ви път
- Скандал в Италия: разследват бивш съдийски шеф заради разговори с VAR
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Интер планира да си върне Александър Станкович още това лято
- Киву: Интер съжалява за изпуснатата победа
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]