Следващата седмица ще се реши бъдещето на Индзаги
Старши-треньорът на Интер Симоне Индзаги ще се срещне с ръководството на "нерадзурите“ в началото на следващата седмица, за да обсъди бъдещето си в клуба. Това съобщи журналистът Фабрицио Романо в социалната мрежа X (бивша Twitter).
Според източника, шансовете 49-годишният специалист да напусне са съвсем реални, тъй като вече се водят дискусии относно офертата, която е получил от Ал-Хилал. По-рано медиите съобщиха, че саудитският клуб предлага на Индзаги заплата от 25 милиона долара (22 милиона евро) годишно.
Вчера, 31 май, Интер претърпя съкрушително поражение от ПСЖ във финалния мач от Шампионската лига с резултат 0:5. Индзаги е начело на отбора от лятото на 2021 г.
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Голяма чистка в Интер: четирима си тръгват от „Сан Сиро“
- Скандалът около Бастони не стихва: „Не може да плаща цял живот за една грешка“
- 100 милиона? Битката вече започна
- Комо пропусна да повали Интер – всичко ще се решава на „Сан Сиро“
- Загадъчната красавица от трибуните на „Сан Сиро“ подлуди социалните мрежи
- Комо и Интер ще оставят всичко за реванша
- Арсенал готви мегатрансфер: насочва се към защитник на Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]