Ибра: Ролята ми в Милан е да обединя всички
Бившият нападател на Милан Златан Ибрахимович обясни ролята си в клуба.
"Моята роля е да обединя всички, да бъда лидер от върха и да се уверя, че структурата и организацията работят. Да държа всички нащрек“, заяви Ибрахимович, цитиран от The Athletic.
Припомняме, че 42-годишният Ибрахимович обяви, че се оттегля през лятото на 2023 година. По време на професионалната си кариера, започнала през 1999 г., футболистът успя да играе за Малмьо, Аякс, Ювентус, Интер, Барселона, ПСЖ, Манчестър Юнайтед, Лос Анджелис Галакси и Милан. През целия период Златан изигра 819 мача, в които отбеляза 493 гола и направи 201 асистенции.
Ибрахимович бе назначен на поста в ръководството на "росонерите" през декември 2023 г.
- Леао отрече конфликт с Алегри
- Леао на кръстопът: напрежение в Милан и интерес от грандове
- Проклятието след ерата на Ибрахимович
- Алегри на ръба след драмата: Казах на съдията, че ще спра с футбола
- Милан се върна на победния път след зрелищно 3:2 над Торино (видео)
- Милан – Торино: „росонерите“ гонят стабилност в битката за второто място
- Бобан разкри: Милан е бил на крачка от Собослай
- Шок в Милан: „росонерите“ са готови да продадат Рафаел Леао
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]