Кварацхелия иска в ПСЖ
Крилото на Наполи Хвича Кварацкхелия иска да напусне Италия и да продължи кариерата си в ПСЖ, съобщава
Djaameel в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Според източника, вече е подписано предварително споразумение между отбора на Хвича и представители на парижкия клуб, но ситуацията се усложнява от отказа на президента на Наполи Аурелио Де Лаурентис да продаде грузинския футболист.
По-рано беше съобщено, че ПСЖ се интересува от Khvic.
Имайте предвид, че Кварацхелия играе за Наполи от 2022 г. През сезон 2022/2023 той стана шампион на Италия с отбора, а също така беше признат за най-полезния играч в Серия А и най-добрия млад играч в Шампионска лига. Интернет порталът Transfermarkt оценява стойността на Хвича Кварацхелия на 80 милиона евро.
- Наполи победи Милан и е на финал за Суперкупата на Италия
- Наполи – Милан: Алегри за втори път ще победи Конте
- Лукаку се готви за завръщането си
- Конте: Бяхме твърде нервни и уплашени
- Само един зачетен гол, но достатъчен за победа на Удинезе срещу Наполи
- Маркизио коментира загубата на Юве от Наполи
- Наполи ще пречупи Бенфика
- Конте: Изумен съм от енергията на моите момчета
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]