Ибра говори за завръщането си в Милан
Бившият нападател на Милан Златан Ибрахимович, сега оперативен партньор и старши съветник на собствениците на италианския клуб, говори за решението си да се върне в лагера на "росонерите" на административна позиция.
"Срещнахме се със собственика на клуба Кардинале три месеца след като се пенсионирах, знаех, че е впечатлен от моя стил. Когато бях футболист, нямах време да го опозная по-добре, но тук успяхме да обсъдим други неща. И той направи предложение, което не можех да откажа“, заяви Ибрахимович.
Припомняме, че 42-годишният Ибрахимович обяви, че се оттегля през лятото на 2023 година. По време на професионалната си кариера, започнала през 1999 г., футболистът успя да играе за Малмьо, Аякс, Ювентус, Интер, Барселона, ПСЖ, Манчестър Юнайтед, Лос Анджелис Галакси и Милан. През това време Златан изигра 819 мача, в които отбеляза 493 гола и направи 201 асистенции.
- Милан договори Сьорлот и постигна устна договорка с Горецка
- Новият стадион на Милан и Интер: модерност без душата на „Сан Сиро“?
- Леао отрече участие в скандал с проституция
- Калафиори, Леао, Бастони и други се забъркаха в скандал със сексуални услуги
- Рабио донесе минимален успех на Милан, росонерите излязоха втори
- Милан търси стабилизация срещу заплашения от изпадане Верона
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]