Ибрахимович се завърна в Милан
Бившият нападател на Милан Златан Ибрахимович стана оперативен партньор и старши съветник на собствениците на италианския клуб RedBird.
Припомняме, че 42-годишният Ибрахимович обяви, че се оттегля това лято. По време на професионалната си кариера, започнала през 1999 г., футболистът успя да играе за Малмьо, Аякс, Ювентус, Интер, Барселона, ПСЖ, Манчестър Юнайтед, Лос Анджелис Галакси и Милан. През това време Златан изигра 819 мача, в които отбеляза 493 гола и направи 201 асистенции.
След 15 кръга от италианското първенство този сезон Милан е на трето място в класирането с 29 точки. В следващия мач от вътрешното първенство "росонерите" ще приемат Монца.
- Милан пречупи Пиза
- Милан ще прекърши Пиза
- Нкунку: Не съм мислил да напускам Милан
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Милан поглежда към Жезуш
- Нкунку: Франция може да има три национални отбора
- Нкунку: Добре е за Милан, че Майнян остава
- Мистерията около Матета се задълбочава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]