Интер иска сделката за Онана да завърши скоро
Интер е близо до завършване на преговорите с Манчестър Юнайтед за вратаря Андре Онана и се надява окончателните подробности да бъдат уредени възможно най-скоро. Това съобщи журналистът Алфредо Педула в своя Twitter.
Според източника, вчера представители на двата клуба са провели видеоконференция, по време на която са обсъдили подробностите около предстоящия трансфер на Онана. Отбелязва се, че Манчестър Юнайтед ще плати по-малко от 55 милиона евро за камерунеца, но окончателната сума все още се обсъжда.
По-рано бе съобщено, че Онана ще подпише договор 4+1 с Манчестър Юнайтед. В момента манкунианците имат двама вратари: Том Хийтън и Дийн Хендерсън. През сезон 2022/2023 Онана, заедно с Интер, стигна до финала на Шампионска лига, където отборът на Индзаги загуби от Манчестър Сити (0: 1).
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]