Морати: Леонардо може и да остане
Президентът на Интер Масимо Морати, който заяви снощи, че старши-треньора на „нерадзурите" Леонардо напуска миланския гранд и ще се присъедини към ПСЖ, изведнъж промени становището си, заявявайки, че статуквото може да се запази. В същото време, френски източници продължават да твърдят, че бразилецът е приел предложението на бившия си клуб ПСЖ, да оглави поста технически директор на парижани.
"Това може да се окаже дим без огън и нещата да останат точно както са в момента. Той има право да следва своите планове и да прави това, което го прави щастлив.Той трябва да си прецени най-добре, какво го устройва. Леонардо постъпи коректно спрямо нас и ни обясни цялата ситуация", заяви Морати за Sky Sport Italia.
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]