Палермо удържа Милан (видео)
Палермо извади добър резултат от първи кръг на полу-финалите на Копа Италия. 4-головото шоу започна с гол на Златан Ибрахимович рано в мача. Последва обрат, но бразилският нападател Робиньо доведе нещата до 2:2. Зрителите на двубоя останаха впечатлени от доброто темпо и зрелищност на двубоя.
Мачът започна експлозивно с гол в 4-ата минута. Центрирането бе на Масимо Одо, а Ибра приключи 3-месечна голова суша.
Въпреки този гол Палермо не бе съкрушен и бързо се стигна до гол. Това стана само 3 минути по-късно и голът бе дело на Пасторе.
В началото на мача сякаш стана ясно, че от Милан ще натиснат и ще търсят твърда победа, но Палермо започна да набира скорост. Размяната на атаки даде шансове на Ибра, Пасторе и Боатенг до края на полувремето.
Само 7 минути след подновяването на играта Палермо поведе. Много добър гол на Ернандез в 52-ата минута. Резултатът стана 2:1.
Като смяна влезе Емануелсон и вкара в 76-ата минута. До края на мача добри изяви направиха двата вратаря в мача.
Краен резултат 2:2
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Стана ясно какво е казал Алегри на Фабрегас
- Фабрегас: Много съм горд от това силно представяне
- Алегри: Не бе лесен мач, спечелихме точка
- Леао спаси точката за Милан
- Милан – Комо: Гостите ще измъчат „росонерите“
- Алегри: VAR се нуждае от подобрение
- Алегри за шансовете на Милан за титла: Интер е фаворит
- Алегри и реката
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]