Четири клуба се интересуват от Дибала
Нападателят на Ювентус Пауло Дибала попадна в сферата на интересите на няколко европейски клуба. Барселона, ПСЖ, Интер и Атлетико Мадрид вече се свързаха с агента на играча относно евентуален преход.
Договорът на аржентинския нападател с клуба от Торино изтича това лято и Дибала планира да напусне Ювентус с безплатен трансфер.
28-годишният Дибала изигра 29 мача за Ювентус във всички турнири през този сезон, като отбеляза 13 гола и направи 6 асистенции.
Дибала играе за "Старата дама" от 2015 г., когато премина в Ювентус от Палермо.
- Спалети: Все още не съм сигурен с какво си имам работа
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]