Морати: Ще е забавно да гледаме Жозе в Италия
Бившият президент на Интер Масимо Морати обяви, че е щастлив отново да види Жозе Моуриньо в Италия. Португалецът загуби работата си в Тотнъм наскоро и ще поеме Рома през следващата година, след раздялата на "вълците" с Пауло Фонсека.
"Аз мисля, че Моуриньо работеше в отбори, които нямаха качествата, които да отговарят на амбициите му. Но да го видя отново в Италия ще е забавно. Моу ми напомня за Еленио Ерера преди да го доведем. Аз съм сигурен, че той ще има шанс за успехи в Рома, без напрежение, че трябва да се върне на върха. Той ще направи нещо изненадващо.
"Хубаво е да мислим за завръщането му в Италия. Аз просто се чудя какво ще каже и той."
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос
- Разследват Алесандро Бастони по дело за връзка с непълнолетна
- Интер се раздели официално с Ян Зомер
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]