Рома удари Болоня, Антов с втори мач за своя тим (видео)
Българският бранител Валентин Антов игра повече от 30 минути за Болоня при поражението с 0:1 от Рома като гост. Родният защитник влезе в игра в 61-ата минута на мястото на Лоренцо Де Силвестри. Тогава вече "вълците" водеха в резултата.
Единственото попадение отбеляза Борха Майорал в 44-ата минута. Тогава нападателят се възползва от лоша намеса на Данило, за да излезе сам срещу Лукаш Скорупски. Испанецът мина покрай вратаря и прати топката в мрежата му. Хората на Синиша Михайлович обаче могат да съжаляват, тъй като създадоха доста положения, но днес нападателите на тима просто нямаха късмет.
Иначе Антов демонстрира добри изяви във втория си мач за Болония. Любопитно е да се отбележи, че специално срещу Рома, това е трети двубой на българския национал. В предишните два Антов игра за ЦСКА при равенството - 0:0 на "Олимпико" и победата с 3:1 на "Васил Левски".
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Интер – Рома: "Нерадзурите" ще се завърнат на победния път
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
- Гасперини: Рома показа най-доброто и най-лошото си при отпадането от Болоня
- Италиано: Рома е по-добра във всяко отношение, но Болоня изкачи планина
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март