Конте: Работим доста усърдно с Кристиан Ериксен
Старши треньорът на Интер Антонио Конте разкри, че работи усърдно върху най-различни възможности, които ще помогнат на Кристиан Ериксен да успее да се припособи към тима. Както знаете Ериксен впечатли с представянето си през изминалия уикенд при победата с 4:0 над Беневенто, като по всичко личи, че той самия са наслаждава на предоставеното му игрово време в сравнение с първата половина от сезона.
Ето какво сподели Антонио Конте пред Rai Sport преди предстоящата среща от Купата на Италия срещу Ювентус:
"Кристиан е чудесно момче. Той работи много здраво и се опитваме да практикуваме и да развиваме заедно неговите качества. Желаем да предоставим на него, на мен и на целия тим една алтернатива в негово лице, на която всички ние да можем да разчитаме. Колкото до дербитото с Ювентус, то трябва преди всичко да уважаваме съперника. Определено ни очаква страхотен мач. Трябва да се опитаме да покажем най-доброто от себе си," сподели Конте.
- Бодьо/Глимт отново удари Интер и го изхвърли от Шампионска лига
- Барселона следи внимателно защитника на Интер Бастони
- Интер – Бодьо/Глимт: Очаквайте продължения
- Киву: Уверени сме, не трябва да усещаме напрежение срещу Бодьо/Глимт
- Юве може да влезе в битка с Интер за Гулиелмо Викарио
- Алесандро Бастони отново под прицел след скандала
- Интер пречупи Лече за девета поредна победа като гост
- Интер ще прегази Лече
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]